Aydınlanmış İlişkiler Koçluğu

Aydınlanmış ilişki koçu, özellikle evlilik ve romantik ilişkilerde, bireylere ve çiftlere daha kaliteli ve sağlıklı ilişkiler kurabilmeleri için destek olan kişidir.

Aydınlanmış ilişki koçundan destek almak için, bir çift olma zorunluluğu yoktur.

Yaşamda, ilişkilerinizde devamlık gösteren ayrılıklar, kalp kırıklıkları, aldatılmalar yaşıyor ve yeni başlayacağınız ilişkinin daha keyifli ve gerçek sevgi temelli olmasını arzu ediyorsanız Aydınlanmış ilişki koçluğu alabilirsiniz.

Eğer ilişkilerinizde çatışma, değersizlik, ilgisizlik, mutsuzluk yaşıyorsanız, bu sadece sizin için olan doğru kişiyi yaşamınıza henüz çekemediğinizi gösterir.

Bir Aydınlanmış ilişki koçu, koçluk süresince size, duygusal ilişkinin nasıl sağlıklı ve keyifli olabileceği farkındalığını sunar.

Aydınlanmış İlişki Koçluğu süresince;

  • Koşulsuz Sevgi ve Aşk arsındaki farklılıklar
  • Partner olmak
  • Çiftler arası iletişim diyalogları
  • İlişkideki roller, beklentiler ve öz yansıma
  • Sınırlar temel konular olarak ele alınmaktadır.

Eğer İlişkinizin mevcut durumundan memnun değilseniz, yeni bir ilişkiye başlamak endişe – korku ve kalp kırıklıklarından dolayı korkutucu geliyorsa, size daha mutlu bir yaşam kurmanıza destek olmak, aydınlanmış ilişkileri nasıl geliştireceğinizi göstermek için buradayım.

Açıklık, dürüstlük ve iletişim yoluyla daha bilinçli ve farkındalıklı ilişkiler geliştirmeyi öğrenebilir ve uzun vadeli ilişki keyfi deneyimleyebilirsiniz.