Spiritual Yaşam Koçluğu

Spiritual Yaşam Koçluğu, bireyin kendisi ve Evren arasındaki daha derin bağlantıları fark etmesini desteklemeye yönelik bir süreçtir.  Koçluk boyunca, Spiritual Yaşam Koçunun görevi, bireyin kendine güvenini, sevgisini ve şefkatini açığa çıkarmak için rehberlik etmektir.

Spiritual Yaşam Koçu, daha derin bir düzeyde çalışma şeklinizi değiştirerek hayatınızı değiştirmenize yardımcı olan bir koçtur. Davranışlarınızı, alışkanlıklarınızı ve hedeflerinizi incelemek yerine, derin inançlarınıza, ilahi olanla bağlantınızla ilgilenir ve kendinizi yeniden fark etmenize destek olurlar. Size, yolunuza çıkan her şeyi kabul etmek yerine, yaşamdan gerçekten istediğiniz şeyi elde etmek için evrenin yasalarıyla nasıl çalışılacağını gösterirler.

Spiritüel yaşam koçuyla çalışmak için -sadece kendinizin fiziksel olmayan kısmıyla, ruhunuzla bağınızı derinleştirmeye açık olmanız yeterlidir.

Koçunuz olarak benden neye ihtiyacınız olduğunu belirlemek için 20 dakikalık ücretsiz bir danışma seansı sunuyorum. Görüşme seansının ardından koçluk seanslarımıza  başlayacağız.

Koçluk boyunca online (zoom meeting – cep telefonunuza indirebileceğiniz, birbirimizi görebileceğimiz, ücretsiz bir uygulama-) ve ya yüz yüze her hafta haftanın bir günü 45’dk – 1 saatlik görüşmelerle sürdürülecektir. Görüşme sonrası farkındalık ve haftanın konusu hakkında hazırlanan çalışma dokümanları program dahilinde sizinle e-mail olarak paylaşılacaktır.

 
Başvuru için aşağıdaki formu doldurmanız gereklidir.

İçerik bilgilerinin, tüm hukuki hakları korunmaktadır. İzinsiz paylaşılamaz ve/veya çoğaltılamaz.