Beslenme ve Bütünsel Yaşam Koçluğu

Beslenme ve Bütünsel Yaşam Koçluğu;  duygusal, davranışsal, fiziksel ve beslenme alanlarında bireyi desteklemeye rehberlik edecek güçlü motivasyon tekniklerini ve uygulamalı pratik araçlarla hazırlanmıştır.

Beslenme ve Bütünsel Yaşam Koçluğu  İnsan anatomisi, beslenme ve fiziksel zindelik ile ilgili güçlü bir farkındalık teorisi temeli geliştirir, böylece yaşamınızı daha kaliteli, zinde ve enerjik deneyimlemenize fırsat verir. Beslenme ve Bütünsel Yaşam Koçluğu hedefi kilo vermek değil, yaşama ve kendinize bütünsel bakarak daha bilinçli bir birey haline dönüşmenizi desteklemektir.

Koçunuz olarak benden neye ihtiyacınız olduğunu belirlemek için 20 dakikalık ücretsiz bir danışma seansı sunuyorum. Görüşme seansının ardından koçluk seanslarımıza  başlayacağız. 

Koçluk boyunca online (zoom meeting – cep telefonunuza indirebileceğiniz, birbirimizi görebileceğimiz, ücretsiz bir uygulama-) ve ya yüz yüze her hafta haftanın bir günü 45’dk – 1 saatlik görüşmelerle sürdürülecektir. Görüşme sonrası farkındalık ve haftanın konusu hakkında hazırlanan çalışma dokümanları program dahilinde sizinle e-mail olarak paylaşılacaktır.

Başvuru için aşağıdaki formu doldurmanız gereklidir.