Spiritual Yaşam Koçluğu Programı

Spiritual Yaşam Koçluğu Programı

Yaşama bütünsel bir yaklaşım izleyerek, ruhun derinliklerine inmeye destek olur. Yani, ruhun gizli, yaşanmışlıklar sonucu bastırılmış niyetlerini ve gizli kalıplarını anlamalarına yardımcı oluyor. Yaşam boyu üstesinden gelmemiz gereken şeyler gibi, kendimizin farklı versiyonlarına adım atabilmeyi destekler. Kısaca, Spiritüel Koç olarak, insanların kendi katmanlarını, bu anlayışın daha derinlerine inmesini ve sadece yüzeysel ve güzel olanı değil, ilerlemeyi etkileyen daha derin şeyleri keşfetmelerine ve kalıcı değişiklikler yapmasına yardımcı olur.

Kendinizi gerçekten tanıdığınızda ve sahip olduğunuz öz farkındalığa bütünsel olarak geldiğinizde sadece size verilen isimden, bir kişi olmaktan çıkar kendinizin bir ruh olduğunuzu fark edersiniz. Size armağan edilen Dünya ve Yaşamda hediyelerinizi kolaylıkla fark eder ve daha tatminkar bir hayat deneyimlersiniz.  Bunun nedeni de, Kendinizi bilerek ve kendinizle uyum içerisinde yaşamayı kabul etmeniz ve sizden daha büyük bir şeyin parçası olduğunuzu bilmektir.Spiritual Yaşam Koçluğu Programında Neler Deneyimleyeceksiniz;

Kendi hayatınızı dönüştürmek için spiritual bakış açısı nasıl kullanılır?

Hayatta başarılı olmak için dengeye getirilmesi gereken benliğinizin temel yönleri

Amacınıza yönelik ve açık bir şekilde ilerlemek için hediyelerinizi nasıl keşfedebilir ve belirleyebilir, amaca ve netliğe nasıl öncülük edebilirsiniz?

Kendi hayatınızı dönüştürmek için Spiritüelliği nasıl birleştirebilirsiniz.

Sezgisel farkındalığa geliştirebilmek.

Ruhunuzla daha sağlıklı ve sağlam bağlantı kurmak.

Kendinizin farklı bir güçlenme seviyesini temsil ettiğini fark ederek, keyifli ve farkındalıklı bir hayata adım atmak,

Ve son olarak kendi kendinize rehberlik ettiğinizi hisseder ve hayatınızda önderlik yapabilirsiniz. Böylece, yaşamınızı bütünsel olarak dengelemek ve fark etmek.Spiritual Yaşam Koçluğu Programı 21 yaşından büyük herkese uygundur.  Süreçte öğrendiğiniz tüm bilgileri sonra ilerleyen zamanlarda, ihtiyaç duydukça kendiniz uygulayabilirsiniz. Bunun için tüm bilgiler ve çalışma dokümanları size verilecektir.

Başvuru için aşağıdaki formu doldurmanız gereklidir.