Mutluluğu Seçme Programı

Mutluluğu Seçme Programı

Mutluluğu Seçme Programında, diğer insanların inançlarının ve arzularının sizi nasıl etkilediğini, kimliğinizin istenmeyen kısımlarını nasıl ortadan kaldıracağınızı, zamanın mutluluğu nasıl etkilediğini, olumsuz kalıpları nasıl özgürleştireceğinizi ve duygularınızı özgürce deneyimlemeyi nasıl destekleyebileceğinizi fark edeceksiniz. Bu sayede, günlük stres faktörleri için daha iyi başa çıkma becerileri geliştirebilecek ve yaşamda mutluluk getiren kararları seçebileceksiniz.

Bu süreçte sizinle birlikte her hafta farklı alanlarda konular inceleyeceğiz.

Mutluluğun Sırları — Büyük Resim:

Mutluluk Katmanlarının Daha Ayrıntılı Olarak Soyulması

  • Katman 1: Arzular
  • Katman 2: Sınırlayıcı İnançlar
  • Katman 3: Ego ve Benlik
  • Katman 4: Zaman
  • Katman 5: Negatif Döngüler
  • Katman 6: Duygular ve Mevcut Ruh Hali

Mindfulness / Farkındalıklı Yaşam felsefesi ve C.A.T. teknikleriyle hazırlanmış 6 Haftalık bir programdır. 21 yaşından büyük herkese uygundur. Süreçte öğrendiğiniz tüm bilgileri sonra ilerleyen zamanlarda, ihtiyaç duydukça kendiniz uygulayabilirsiniz. Bunun için tüm bilgiler ve çalışma dokümanları size verilecektir.

Program boyunca online (zoom meeting – cep telefonunuza indirebileceğiniz, birbirimizi görebileceğimiz, ücretsiz bir uygulama-) ve ya yüz yüze her hafta haftanın bir günü 45’dk – 1 saatlik görüşmelerle sürdürülecektir. Görüşme sonrası farkındalık ve haftanın konusu hakkında hazırlanan çalışma dokümanları program dahilinde sizinle e-mail olarak paylaşılacaktır.
Başvuru için aşağıdaki formu doldurmanız gereklidir.

İçerik bilgilerinin, tüm hukuki hakları korunmaktadır. İzinsiz paylaşılamaz ve/veya çoğaltılamaz.