REBT (Akılcı Duygusalcı Davranışçı Terapi ) Temelli Mindset Yaşam Koçluğu

REBT Mindset Yaşam Koçluğu, REBT (Akılcı Duygual Davranış Terapisi) tekniği ile bireyin zihniyetini yeniden şekillendirmeye, kendilerinin en iyi versiyonu olmalarına ve tüm potansiyellerini ortaya çıkarmalarına izin vermeyi hedefler.

REBT Mindset Yaşam Koçluğu, bireylere zorluklarla başa çıkma, bunları aşma ve hedeflere ulaşmada yardımcı olan pratik bir yaklaşımdır. Koçluk süresince, bireyin odak noktasının büyük bir kısmı şimdiye yerleştirilir.

REBT Mindset Yaşam Koçluğu, yaşam doyumunu olumsuz etkileyebilecek tutumları, sağlıksız duyguları (ör. Sağlıksız öfke, depresyon, anksiyete, suçluluk vb.) vee uyumsuz davranışları (ör. Erteleme, bağımlılık yapıcı davranışlar, saldırganlık, sağlıksız yeme, uyku bozukluğu vb.) ele alır. REBT Mindset Yaşam Koçluğu, sıklıkla duygusal sıkıntıya yol açan bireysel inanç setlerini (tutumlar, beklentiler ve kişisel kurallar) belirlemeye yardımcı olmak için hazırlanır.

Koçunuz olarak benden neye ihtiyacınız olduğunu belirlemek için 20 dakikalık ücretsiz bir danışma seansı sunuyorum. Görüşme seansının ardından koçluk seanslarımıza  başlayacağız.

Koçluk boyunca online (zoom meeting – cep telefonunuza indirebileceğiniz, birbirimizi görebileceğimiz, ücretsiz bir uygulama-) ve ya yüz yüze her hafta haftanın bir günü 45’dk – 1 saatlik görüşmelerle sürdürülecektir. Görüşme sonrası farkındalık ve haftanın konusu hakkında hazırlanan çalışma dokümanları program dahilinde sizinle e-mail olarak paylaşılacaktır.

Başvuru için aşağıdaki formu doldurmanız gereklidir.