Öz’e Yolculuk Programı

Büyük değişimleri, başarıları ve dönüşümünüzü gerçekleştirecek yeteneğe ve güce sahip olduğunuzu biliyorum. Bu yüzden Öz’e yolculuk programını oluşturdum. Program, sizi sıkıştıran sınırlayıcı zihniyetleri, inançları, düşünceleri değiştirip yeniden biçimlendirmenize destek veren bir süreçtir. Öz benliğinize doğru ilerledikçe; yeni inançları, farklı bakış açılarını, unuttuğunuz düşünce ve duyguları yeniden deneyimlemek için güç bulacaksınız.

Öz’e Yolculuk Programı; Mindfulness / Farkındalıklı Yaşam felsefesi, C.A.T. ve E.F.T teknikleriyle hazırlanmış 3 Aylık bir programdır. 21 yaşından büyük herkese uygundur. Süreçte öğrendiğiniz tüm bilgileri sonra ilerleyen zamanlarda, ihtiyaç duydukça kendiniz uygulayabilirsiniz. Bunun için tüm bilgiler ve çalışma dokümanları size verilecektir.

Program boyunca online (zoom meeting – cep telefonunuza indirebileceğiniz, birbirimizi görebileceğimiz, ücretsiz bir uygulama-) ve ya yüz yüze her hafta haftanın bir günü 45’dk – 1 saatlik görüşmelerle sürdürülecektir. Görüşme sonrası farkındalık ve haftanın konusu hakkında hazırlanan çalışma dokümanları program dahilinde sizinle e-mail olarak paylaşılacaktır.
Başvuru için aşağıdaki formu doldurmanız gereklidir.